Historia Pałacu

Piękny pałac położony we wsi Dębina w powiecie szamotulskim przy drodze Otorowo – Podrzewie. Pałac wybudowany przez niemieckich właścicieli w około 1910 roku na terenie parku krajobrazowego z przełomu XIX i XX wieku. Wraz z wybudowaną w 1915 roku rządcówką stanowią perłę eklektycznej architektury regionu. W 1966 roku na terenie majątku utworzono pierwszy w kraju Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Buszewko – Dębina. Obecnie pałac odrestaurowany przez prywatnego inwestora z przeznaczeniem na działalność hotelarsko-gastronomiczną może cieszyć oczy gości i stać się tłem dla wielu znakomitych wydarzeń.

Czytaj więcej…

Baza noclegowa

Pałac w Dębinie dysponuje bazą noclegową. 15 pałacowych pokoi zapewni godziwy nocleg 35 osobom. W swojej ofercie posiadamy pokój małżeński z balkonem, pokój jednoosobowy, oraz 8 pokoi dwuosobowych, 2 trzyosobowe i 2 czteroosobowe. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki. Możliwe są również dostawki a także łączenie pokoi (drzwi wewnętrzne umożliwiające przemieszczanie się pomiędzy pokojami bez konieczności korzystania z korytarza hotelowego). Z dostawkami jesteśmy w stanie zwiększyć ilość osób nocujących do około 50.

Zobacz galerię…

SONY DSC

Okolice Pałacu

Pałac w Dębinie to niepowtarzalny i wyjątkowy obiekt, tonący w soczystej zieleni. Wokoło pałacu rozciąga się piękny, starannie utrzymany park stanowiący nie tylko piękne tło imprezy, lecz stwarzający też możliwości dodatkowej, np. weselnej aranżacji. W razie potrzeby teren ten można wykorzystać do ustawienia pawilonu namiotowego z drewnianą podłogą i stosowną dekoracją wnętrza. Przy weselnej konfiguracji okrągłych, wytwornie nakrytych stołów, świętować tam i bawić się wraz z Państwem może nawet 200 osób!

Zobacz galerię…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Restauracja

Znakomita kuchnia restauracji Estella, życzliwa i dyskretna obsługa, oraz kameralna atmosfera sprawią, że zechcecie Państwo często wracać pamięcią do chwil spędzonych w przepięknych wnętrzach Pałacu w Dębinie. Restauracja Estella zapewnia bogate menu kuchni włoskiej. Wykwintne dania i najlepsze specjały przygotowane przez wybitnych kuchmistrzów pozwolą celebrować każdą chwilę spędzoną przy suto zastawionych stołach. Nasi szefowie nie ograniczają się wyłącznie do dań rodem z przepięknej Italii. Wyszukane, ale i tradycyjne gdy trzeba menu z pewnością zaspokoi znawców dobrego jedzenia. http://www.estella.pl/

Zobacz galerię…

TRY_0725