Nocleg

Pałac w Dębinie dysponuje bazą noclegową 15 pokoi rozlokowanych na dwóch piętrach. Nocleg zapewnimy 42 gościom (możliwość zwiększenia ilości do 55 osób z dostawkami). W ofercie posiadamy pokoje zarówno jednoosobowe jak i większe. Dla bardziej wymagających klientów oferujemy apartamenty.

W pałacowym budynku znajduje się również sala kominkowa, która śmiało może służyć jako przestrzeń warsztatowa lub szkoleniowa. Możemy też specjalnie dla Państwa wyposażyć ją w rzutnik, ekran, flipchart oraz nagłośnienie.

W swojej ofercie mamy także salę bilardową, która może urozmaicić Państwa pobyt, jak również być częścią eventu firmowego lub okolicznościowego.

Na naszych gości czeka ponadto strefa SPA, w której po całodziennych trudach można odpocząć w saunie czy jacuzzi.
Na terenie okalającym Pałac mieści się niewielki staw z uroczą wyspą na środku, a z drewnianego pomostu można podziwiać piękne zachody słońca. Nad stawem,
w ciepłe dni, relaks zapewni Państwu nasza strefa „chillout” z leżakami, tarasem słonecznym i miejscem na ognisko.


Cennik:
- pokój jednoosobowy 200 zł             
- pokój dwuosobowy 300 zł            
- pokój trzyosobowy 370 zł               
- pokój czteroosobowy 440 zł            
- apartament 400 zł                           


Jolanta Grabarek
Kierownik Pałacu
+48 606 542 600
palacrezerwacje@gmail.com
Restauracja

W okazałych murach Pałacu znajduje się przestronna a zarazem przytulna restauracja, która może pomieścić nawet do 120 osób. W ogrodzie zimowym, podczas imprezy okolicznościowej, możemy przygotować strefę odpoczynku, słodki lub wiejski stół.

Oferujemy znakomite dania kuchni polskiej mogące zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta. Grupom zorganizowanym proponujemy wybór gotowych zestawów obiadowych kolacyjnych. Organizujemy również uroczyste kolacje zasiadane, bankiety i innego rodzaju przyjęcia okolicznościowe zarówno we wnętrzach restauracji, salach pałacowych, jak
i w plenerze.


Manager Restauracji
+48 606 542 800
palacwdebinie@gmail.com


                                                                                                                   


Spichlerz

Rustykalny spichlerz przyciąga swoim niepowtarzalnym charakterem.

W jego murach z powodzeniem realizujemy przeróżne imprezy okolicznościowe jak również wyjątkowe sesje zdjęciowe zarówno o charakterze komercyjnym jak i indywidualnym.

Obiekt funkcjonuje wyłącznie od połowy kwietnia do połowy października, z uwagi iż nie jest ogrzewany.
Imprezy

Nasz zabytkowy Pałac i Spichlerz w stylu boho sprawdzą się idealnie nie tylko na przyjęcia rodzinne takie jak komunie, studniówki, chrzciny czy urodziny, ale również na wszelakie inne imprezy okolicznościowe – wieczory panieńskie, kawalerskie, baby shower, warsztaty, imprezy integracyjne, szkoleniowe, wigilie czy pikniki rodzinne. Dzięki różnorodnym wnętrzom, dużym terenem wokół obiektów z parkiem, ogrodem i stawem oraz pysznej, urozmaiconej kuchni, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

W sezonie letnim przy stawie organizujemy imprezy integracyjne z wykorzystaniem naszego pięknego murowanego z czerwonej cegły grilla, a na gości czeka strefa „chillout” z leżakami wraz z tarasem słonecznym, gdzie znajduje się też miejsce na ognisko.